Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, które odbędzię się na Międzynarodowych Targach Branży Medycznej MEDICA, w dniach 17 - 19 listopada 2015 r. w Dusseldorfie, w Niemczech.

Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory przemysłu medycznego.

To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Równolegle z targami MEDICA odbywają się Międzynarodowe Targi Komponentów, Części i Surowców do Produkcji Medycznej - COMPAMED, będące doskonałym uzupełnieniem oferty targów medycznych.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do handlowców i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

JAK TO DZIAŁA ?

   - Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
   - Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
   - Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
   - W dniach 17-19 listopada 2015 r. w Galerii na I piętrze pawilonu 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

 

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej na targach MEDICA 2015 wynosi:

    - 200 euro i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy,  organizację spotkań b2b, a także opiekę organizatorów wydarzenia w trakcie giełdy,
   - 100 euro dla start-upów założonych po 01.01.2013 r. (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2013 r.

Ponadto uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów online dostępny tutaj)

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału, nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

 

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 6 listopada 2015 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa od 16 września do 6 listopada 2015 r.

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2015 r.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do rejestracji !

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:31.08.2015