Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej The Healthy Future Partnering Event, która odbędzie się 26 czerwca 2018 r., przy okazji International Festival for Business (IFB 2018).

 

 International Festival for Business to inicjatywa odbywająca się w dniach 12 - 28 czerwca 2018 r., składająca się z wielu wysokiej rangi wydarzeń gromadzących przedstawicieli biznesu i instytucji z całego świata. Uczestnicy odbywającej się równolegle giełdy kooperacyjnej mają szansę nawiązać długotrwałe relacje biznesowe oraz kontakty, które przełożą się na zysk i rozwój ich przedsiębiorstw lub regionów oraz zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów (instytuty badawcze) działających w następujących sektorach:

Biotechnologia i farmacja,
Diagnostyka
Medycyna precyzyjna,
Cyfrowe zdrowie,
Technologie medyczne.


JAK TO DZIAŁA?

- Uczestnicy określają w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
- Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
- Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
- 26 czerwca 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidualnych spotkań.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

!!! UWAGA !!!

Istnieje możliwość refundacji części kosztów związanych z przelotem i zakwaterowaniem do wysokości £400, po uprzedniej weryfikacji Państwa formularza zgłoszeniowego w zakresie prowadzonej przez Państwa działalności, potencjału oferowanych produktów/ usług. Refundacja przyznawana jest w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, do wyczerpania środków.

 

Uczestnikom przysługuje:

- Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
- Indywidualny harmonogram spotkań,
- Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://healthyfuturematch2018.b2match.io/ 

Więcej informacji na temat IFB 2018: https://www.internationalbusinessfestival.com/ 

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Ważne terminy:

5 czerwca – termin rejestracji

2 maja – 19 czerwca – wybór spotkań

26 czerwca – giełda kooperacyjna The Healthy Future Partnering Event

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.een.prg.pl

Data: 17.04.2018