W dniach 11-13 kwietnia 2017 r. w Kuala Lumpur odbędzie się wystawa sprzętu medycznego i farmaceutycznego SEA Care 2017. WPHI w Kuala Lumpur organizuje stoisko informacyjno-promocyjne podczas tego wydarzenia.

 

Tegoroczna wystawa obejmuje następującą tematykę:

- środki farmaceutyczne

- kosmetyki medyczne

- materiały sanitarne i medyczne

- urządzenia medyczne i wyposażenia szpitali

- środki dla diabetyków

- chirurgia estetyczna

- usługi medyczne

- clean-rooms (strefy czyste)

- wyposażenie sal operacyjnych


SEA CARE 2017 to także dobra okazja do prezentacji pełnych ofert usługowych w zakresie zbioru i przetwarzania danych, usług medycznych za pośrednictwem Internetu, badań diagnostycznych i współpracy międzynarodowej (m.in. w zakresie turystyki medycznej).


W Malezji jest obecnie ok. 200 szpitali prywatnych i 135 państwowych. Malezja oferuje bardzo wysoki poziom opieki medycznej i jest zaliczana do światowych, najważniejszych oferentów usług medycznych (turystyka medyczna - piąte miejsce na świecie).


Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej: https://www.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/232136,seacare-2017.html,seacare-2017.html


Zainteresowane firmy prosimy o przesyłanie pocztą kurierską materiałów informacyjnych w języku angielskim, a także próbek i gadżetów, na adres:

Trade & Investment Promotion Section Embassy of the Republic of Poland Suite 6, Level 7, Menara Dato' Onn 45, Jalan Tun Ismail, PWTC 50480 Kuala Lumpur, Malaysia
z dopiskiem “No Commercial Value” “For Embassy’ Use”


WPHI prosi o taką aranżację przesyłki, aby nie było konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów odbioru. Materiały będą wyeksponowane bezpłatnie na stoisku WPHI.


Zachęcamy także do wizyty na wystawie – będzie można skorzystać ze stoiska WPHI do przeprowadzenia rozmów.


Oczywiście, samodzielne wystawiennictwo jest także możliwe – prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami, którzy przygotowali specjalną ofertę dla firm polskich – szczegóły na stronie pod linkiem podanym powyżej.


Promowane są tylko wyroby polskie. Przed wysyłką materiałów prosimy o sygnalny kontakt z WPHI (dane kontaktowe poniżej)

Kierownik Wydziału - Radca Artur DĄBKOWSKI

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kuala Lumpur

45,Jalan Tun Ismail; Suitę 6,Level 7- Putra Word Trade Center (PWTC)

Kuala Lumpur 50480, Malezja

tel.: (0060) 3 40430940,40427886, fax: (0060) 3 40430216
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.