W dniach 9-10 października  2016 odbęda się w Dubaju WTC targi IMTEC - International Medical Travel Exhibition and Conference.

Wydział Promocji Handlu oraz Inwestycji w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie), wykupiła stoisko informacyjno-promocyjne o powierzchni 9m2 na ww. wydarzeniu,  celem udostępnienia jego powierzchni  polskim  firmom. W załączeniu floor plan (stoisko E19 - otwarte z dwóch stron).


IMTEC skupia liderów branży turystyki medycznej państw Bliskiego Wschodu i Zatoki Arabskiej. W wydarzeniu uczestniczą przede wszystkim przedstawiciele adminsitracji rządowej, szpitale publiczne i prywatne, instytucje turystyczne, usługi ubezpieczeniowe oraz konsultanci branżowi. Zapraszamy Państwa do udziału w ww. wydarzeniu. Specyfika prowadzenia handlu w rejonie Bliskiego Wschodu preferuje bezpośrednio kontakty i matchmaking na miejscu, aniżeli w formie mailowo-telefonicznej.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem do dnia 4 września br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje pierwszeństwo zgłoszenia ( Mamy możliwość zaprosić  max.  4-5 firm ). Firmy, które zostaną zaproszone na stoisko na targach IMTEC prosimy o przywiezienie oprócz materiałów promocyjnych także, o ile to możliwe, roll-upów, magnesowane ścianki, stelaże na foldery itp., które zmieszczą się w bagażu podręcznym lub check-in. Na stoisku będą odpowiednio stoliki, krzesła, stojaki i lady na materiały.

Więcej informacji o targach znajdą Państwo w poniższym linku: http://www.medicaltravelexhibition.com/ , a także na stronie Ambasady RP w ZEA: https://uae.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/207432,zaproszenie-na-stoisko-narodowe-.html

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:23.08.2016