Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla branży biotechnologicznej i farmaceutycznej Bionnale, która odbędzie się w dniu 25 maja 2016 r. w Berlinie w Niemczech.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA ?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm, instytutów naukowych i innych podmiotów działających w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej.

JAK TO DZIAŁA ?

    Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
    Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
    Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
    W dniu 25 maja 2015 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profili, a także wybór partnerów biznesowych do spotkań trwa do 22 maja 2016 r.
Spotkania odbędą się w dniu 25 maja 2016

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Więcej informacji na stronie: https://www.b2match.eu/bionnale2016

Wszelkie pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:12.05.2016